Dobre wyniki Górnika 1956 Łęczyca w ogólnopolskim turnieju w Zakopanem. Młodzi zawodnicy awansowali do fazy finałowej

290402300_741010677324830_3445166304441181064_n
fot. Górnik 1956 Łęczyca

Zgodnie z zapowiedziami młodzi zawodnicy Górnika 1956 Łęczyca biorą udział w turnieju „Tatry Cup 2022", który rozgrywany jest w Zakopanem.

Za nami faza grupowa turnieju, w której łęczycanie rywalizowali z LKS Dąb Barcin, FKS Stal Mielec, UKS AS Elita Brzesko, UKS Spiders Krapkowice, KS Amator Leopoldów-Rososz, KKS Orzeł Siemiatycze, Orły Kazimierz Dolny oraz MKS Siechnice. Dzięki dobrym rezultatom, Górnik awansował do fazy finałowej, którą zaplanowano na środę (29 czerwca). Pierwszym rywalem naszej drużyny będzie Opolanin Opole Lubelskie.

- Dzisiaj chłopaki mają dzień regeneracji, który wykorzystają na spędzeniu czasu w basenach termalnych, zwiedzanie Zakopanego a wieczorem ognisko. Trzymamy mocno kciuki z naszych zawodników, którzy godnie reprezentują nasz klub, promując przy tym nasze miasto - mówią przedstawiciele Górnika 1956 Łęczyca.

Dotychczasowe wyniki Górnika:
Górnik - Dąb Barcin 2:0 (Bramka: Browarski)
Górnik - Stal Mielec 0:2
Górnik - Elita Brzesko 4:0 (Bramki: Browarski, Jesionowski, Marczak, Holek)
Górnik - Spiders Krapkowice 5:0 (Bramki: Jesionowski, Browarski (2), Krajewski, Szwęcki (k))
Górnik - Amator Leopoldów-Rososz 0:1
Górnik - MKS Siechnice 0:0
Górnik - Orzeł Siemiatycze 4:0 (Bramki: Browarski (2), Jesionowski, Andrysiak)
Górnik - Orły Kazimierz Dolny 1:0 (Bramka: Browarski)

Kadra Górnika 1956 Łęczyca: Andrysiak Wiktor, Browarski Igor, Szwęcki Olaf, Holek Kacper, Jesionowski Mikołaj, Karolak Filip, Sobczyński Tomasz, Krajewski Jakub, Wilczyński Arkadiusz, Marczak Igor, Petrykowski Bartosz, Tomalak Igor, Tyszkiewicz Miłosz

 

RODO oraz Polityka cookies
Z uwagi na wymogi prawne, niniejszym przedstawiamy informacje na temat przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszych portali informacyjnych. Klikając w przycisk "Przejdź do portalu", wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych za pomocą plików cookies przez naszych partnerów reklamowych dla celów opisanych poniżej. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie wspomnianych danych, w każdej chwili możesz opuścić nasz portal. Przechodząc dalej za pomocą przycisku „Przejdź do portalu”, Twoje dane będą przetwarzane przez nas na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych lub przez naszych partnerów. Przetwarzanie to nie wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody, ale możesz mu się w każdej chwili sprzeciwić.
Stosowanie plików cookies oraz pozostałych technologii informatycznych
Nasz portal oraz nasi partnerzy, stosujemy pliki cookies i pozostałe technologie informatyczne, które gromadzą informacje m.in. o odwiedzanych przez Ciebie stronach internetowych oraz podstronach, a także o lokalizacji urządzenia. Ma to przede wszystkim na celu:
• zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników w trakcie korzystania ze stron naszych portali informacyjnych,
• poprawę i stałe ulepszanie świadczonych przez nas usług, dzięki zbieraniu i wykorzystaniu tych danych w celach analitycznych i statystycznych,
• wyświetlanie spersonalizowanych reklam, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom (remarketing).
Zakres wykorzystywania plików cookies możesz dowolnie określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Każda przeglądarka posiada własne ustawienia cookies. Jeśli nie wprowadzisz zmian w ustawieniach będzie to oznaczało, iż zgadzasz się na zapisywanie informacji w plikach cookies, a następnie na przechowywane ich w pamięci Twojego urządzenia. Zarówno my, jako właściciele portalu oraz nasi partnerzy możemy uzyskiwać dostęp do tych informacji. 
Wykorzystanie informacji
Aby dopasować wyświetlanie reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań, wykorzystujemy właśnie zebrane i zapisane informacje w plikach cookies. Administratorem Twoich danych jest Local Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Sienkiewicza 85/87 lok. 8, 90-057 Łódź. Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego oraz w dowolnym momencie wyrazić swój sprzeciw wobec tego rodzaju działań. 
Wykorzystywanie Twoich informacji przez naszych partnerów
Mając na uwadze współpracę z dostawcami reklamowymi informujemy, iż działania w celach marketingowych mogą podejmować nasi partnerzy, korzystający z powierzchni reklamowych w naszych portalach. Do naszych partnerów zaliczamy Google Adsense, a także agencje reklamowe, agencje interaktywne, domy mediowe oraz innych dostawców reklam, w tym Taboola. Podobnie, jak i my, nasi dostawcy reklam również gromadzą i wykorzystują informacje zgromadzone w plikach cookies. Dzięki takim danym, w naszych portalach zobaczysz reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań.
Celem przetwarzania Twoich danych zawartych w plikach cookies przez naszych partnerów jest:
• przechowywanie Twoich informacji na urządzeniu z którego przeglądasz nasz portal i dostęp do nich
• wybór reklam do wyświetlenia w tym reklam spersonalizowanych,
• dopasowanie treści spersonalizowanych
• pomiar efektywności reklam,
• dostarczanie jak najbardziej efektywnych reklam, zgodnych z Twoimi zainteresowaniami.
Abyśmy wraz z naszymi partnerami mogli podejmować powyższe działania, wymagana jest Twoja zgoda, którą wyrażasz poprzez kliknięcie w przycisk „Przejdź do serwisu”. Pamiętaj, że Twoja zgoda jest dobrowolna. Bez niej korzystanie z naszych portali będzie pozbawione wielu funkcji, co może wpłynąć na jakość wyświetlanych informacji.
Twoje prawa
Pamiętaj, że udzieloną zgodę możesz w dowolnym momencie wycofać, korzystając a naszego formularza kontaktowego, jednak pamiętaj, iż wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Za pomocą wspomnianego formularza kontaktowego możesz także wyrazić swój sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu lub prawnie uzasadnionego interesu naszych partnerów. Zgodnie z obowiązującym prawem, możesz zgłosić nam, jako podmiotowi wykorzystującemu Twoje dane żądanie dostępu do tych danych, zmiany ich, usunięcia lub ograniczenia wykorzystania. Zapraszamy Cię także do odwiedzenia naszej Polityki prywatności.