Dobre wyniki Górnika 1956 Łęczyca w ogólnopolskim turnieju w Zakopanem. Młodzi zawodnicy awansowali do fazy finałowej

290402300_741010677324830_3445166304441181064_n
fot. Górnik 1956 Łęczyca

Zgodnie z zapowiedziami młodzi zawodnicy Górnika 1956 Łęczyca biorą udział w turnieju „Tatry Cup 2022", który rozgrywany jest w Zakopanem.

Za nami faza grupowa turnieju, w której łęczycanie rywalizowali z LKS Dąb Barcin, FKS Stal Mielec, UKS AS Elita Brzesko, UKS Spiders Krapkowice, KS Amator Leopoldów-Rososz, KKS Orzeł Siemiatycze, Orły Kazimierz Dolny oraz MKS Siechnice. Dzięki dobrym rezultatom, Górnik awansował do fazy finałowej, którą zaplanowano na środę (29 czerwca). Pierwszym rywalem naszej drużyny będzie Opolanin Opole Lubelskie.

- Dzisiaj chłopaki mają dzień regeneracji, który wykorzystają na spędzeniu czasu w basenach termalnych, zwiedzanie Zakopanego a wieczorem ognisko. Trzymamy mocno kciuki z naszych zawodników, którzy godnie reprezentują nasz klub, promując przy tym nasze miasto - mówią przedstawiciele Górnika 1956 Łęczyca.

Dotychczasowe wyniki Górnika:
Górnik - Dąb Barcin 2:0 (Bramka: Browarski)
Górnik - Stal Mielec 0:2
Górnik - Elita Brzesko 4:0 (Bramki: Browarski, Jesionowski, Marczak, Holek)
Górnik - Spiders Krapkowice 5:0 (Bramki: Jesionowski, Browarski (2), Krajewski, Szwęcki (k))
Górnik - Amator Leopoldów-Rososz 0:1
Górnik - MKS Siechnice 0:0
Górnik - Orzeł Siemiatycze 4:0 (Bramki: Browarski (2), Jesionowski, Andrysiak)
Górnik - Orły Kazimierz Dolny 1:0 (Bramka: Browarski)

Kadra Górnika 1956 Łęczyca: Andrysiak Wiktor, Browarski Igor, Szwęcki Olaf, Holek Kacper, Jesionowski Mikołaj, Karolak Filip, Sobczyński Tomasz, Krajewski Jakub, Wilczyński Arkadiusz, Marczak Igor, Petrykowski Bartosz, Tomalak Igor, Tyszkiewicz Miłosz