wersja testowa serwisu
  • AllePaznokcie - maseczki - ELE24
  • Restauracja
  • BHP Łęczyca

Dom Kultury w Łęczycy: Wirtualne podróże po Polsce. Zaproszenie na wakacyjne zabawy on-line

komputer-dzieci-radosc

Sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju nie zmienia się – nie możemy spotykać się z Wami w takim wymiarze, w jakim byśmy chcieli. W związku z tym proponujemy zabawy online. Odbędziecie wirtualną „podróż" po Polsce, odwiedzicie cztery ciekawe regiony i wykonacie związane z nimi zadania.

Przesłać je trzeba będzie za pomocą strony Wetransfer (link znajdziecie w regulaminie i opisie).Będziecie zdobywać za nie punkty i co tydzień wygrywać BARDZO ATRAKCYJNE NAGRODY. Za największą aktywność wygrać będzie można dodatkową cenną nagrodę. Śledźcie uważnie naszą stronę, na której znajdować będziecie instrukcje do kolejnych zadań

Natomiast w połowie wakacji zaprosimy Was na QUEST MIEJSKI, który tym razem odbędzie się w parku – również tutaj czekają na Was nagrody.

Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest uważne zapoznanie się z regulaminem i przesłanie wraz z pierwszym zadaniem deklaracji udziału w zabawie, podpisanej przez rodzica.

Gdybyście czegoś nie zrozumieli – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzin w Domu Kultury z zachowaniem środków ostrożności.

Link do regulaminu i deklaracji – https://dkleczyca.pl/lato-z-domem-kultury/

tekst i plakat: Dom Kultury w Łęczycy