wersja testowa serwisu

Drogowy paraliż w Łęczycy. Przejazd przez miasto zajmuje kilkadziesiąt minut

Drogowy paraliż w Łęczycy. Przejazd przez miasto zajmuje kilkadziesiąt minut

Przebudowa drogi krajowej nr 91 w Łęczycy daje się we znaki kierowcom - szczególnie dzisiaj, bowiem przez wzmożony ruch przejazd przez miasto graniczy z cudem. 

Do redakcji ELE24 wpłynęło wiele sygnałów, że dzisiaj (24 kwietnia) przejazd przez Łęczycę jest niemal niemożliwy. Jak relacjonuje jeden z czytelników, który w korku stoi już trzydzieści minut, samochody jadące od strony Waliszewa wjeżdżały na remontowany odcinek, zatrzymywały się w połowie "wahadła", blokując tym samym przejazd, przez co pojazdy udające się w kierunku Łodzi nie mogły w ogóle się ruszyć.

Sytuacja jest także trudna na ulicy Belwederskiej, która przecież krzyżuje się z DK91.

- Powiem krótko - masakra - komentuje zdenerwowany Pan Andrzej, który na wysokości "nowej" Biedronki stoi w korku już kilkadziesiąt minut.

Część aut zawraca i próbuje objechać newralgiczny punkt, jednak jest to trudne, bowiem przez dłuższy czas auta blokują pasy w obu kierunkach.

O sprawie powiadomiliśmy Komendę Powiatową Policji w Łęczycy, na miejsce skierowano już patrole policjantów, którzy mają pokierować ruchem, aby odblokować skrzyżowanie ulic Belwederskiej i Sienkiewicza (DK91).

Zobacz zdjęcia: