wersja testowa serwisu

Duża inwestycja w gminie Krośniewice coraz bliżej. "To ogromna szansa na rozwój i dodatkowe miejsca pracy"

65A06546-A286-4093-8643-A9F5755B28E9

Burmistrz Krośniewic Katarzyna Erdman poinformowała, że już wkrótce rozpocznie się realizacja inwestycji związane z budową portu multimodalnego w gminie Krośniewice.

Inwestycja warta ponad 65 milionów złotych jest coraz bliżej realizacji.

- Uruchomienie terminala spowoduje wpływ podatków do gminy, ale będą to też nowe miejsca pracy. Pomimo trudów związanych z pandemią, nasza gmina będzie potężnie rozwijającym się samorządem. Niezwykle cieszę się, że możemy być godnym partnerem dla firmy Miratrans i brać udział w budowie, mającej niebagatelne znaczenie dla całego regionu północnej części województwa łódzkiego - mówiła w grudniu na konferencji prasowej Burmistrz Katarzyna Erdman.

W poniedziałek, 10 maja włodarz gminy Krośniewice poinformowała, że do realizacji inwestycji coraz bliżej.

- Jest mi niezmiernie miło poinformować, że decyzją Starosty Kutnowskiego Firma Miratrans Transport Sp.z o.o. otrzymała pozwolenie na budowę w miejscowości Morawce - Krzewie. To ogromna szansa na rozwój naszej Gminy i szansa dla mieszkańców w znalezieniu pracy - poinformowała Burmistrz Katarzyna Erdman.