wersja testowa serwisu

[DUŻO ZDJĘĆ] Górnik 1956 Łęczyca ponownie zaprosił na Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Za nami rywalizacja "orlików"

Untitled

Za nami pierwszy dzień zmagań w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej, który już po raz szósty organizowany jest przez Górnik 1956 Łęczyca.

Wiele bramek i emocji, zacięta rywalizacja i końcowy triumf Parasola Wrocław - tak w skrócie można opisać to, co dzisiaj działo się w hali przy ul. Szkolnej w Łęczycy. W rywalizacji "orlików" (rocznik 2009/10) udział wzięło dziesięć drużyn: Róża Kutno, Orzeł Parzęczew, Pogoń Zduńska Wola, MULKS Łask, Milan Club Polonia Łódź, UAF Ebiego Smolarka, dwie drużyny Parasola Wrocław oraz dwa zespoły gospodarza - Górnika 1956 Łęczyca.

W końcowym rozrachunku najlepszy okazał się Parasol Wrocław, który w wielkim finale pokonał Górnik 1956 Łęczyca 1:0. Na najniższym stopniu podium stanęli gracze MULKS Łask, pokonując w rzutach karnych drugi garnitur Parasola Wrocław.

Nie zabrakło także nagród indywidualnych. Najlepszy strzelcem zawodów został gracz Parasola Wrocław - Mikołaj Mora. Za najlepszego bramkarza organizatorzy uznali reprezentanta Górnika 1956 Łęczyca - Cypriana Czajkowskiego, natomiast MVP turnieju wybrano Norberta Duraja (MULKS Łask).

Końcowa klasyfikacja:
1. Parasol Wrocław
2. Górnik 1956 Łęczyca
3. MULKS Łask
4. Parasol II Wrocław
5. UAF Ebiego Smolarka
6. Orzeł Parzęczew
7. Róża Kutno
8. Milan Club Polonia Łódź
9. Pogoń Zduńska Wola
10. Górnik 1956 II Łęczyca

Już jutro drugi dzień piłkarskich zmagań. Przy Szkolnej 4 rywalizować będą dziewczęta z roczników 2002 i młodsze. Początek zawodów o godzinie 9:00.