Duży sukces młodych zawodników Górnika. Łęczycanie wygrali ogólnopolski turniej piłki nożnej

35B9EE24-12EC-4941-B39D-05C0D217EAA3

Zakończył się ogólnopolski turniej piłki nożnej „Bałtyk Cup" w Pobierowie. W zawodach udział wzięli młodzi zawodnicy Górnika 1956 Łęczyca.

Podopieczni Michała Sobczaka i Adriana Jarczyńskiego rywalizowali w kategorii Młodzik D1 i D2, co oznacza, że w fazie mistrzowskiej - do której awansowali po wygraniu fazy grupowej - oprócz rywalizacji ze swoimi rówieśnikami, mierzyli się także ze starszymi graczami z rocznika 2008.

Organizatorzy zdecydowali się prowadzić dwie klasyfikacje dla każdego z roczników. Mimo to, łęczycanie w obu zajęli pierwsze miejsce, za co otrzymali puchary, medale i sprzęt sportowy. Dodatkowo MVP całego turnieju został wybrany zawodnik Górnika - Kacper Holek.