wersja testowa serwisu

Emocjonująca niedziela w Grabowskiej Lidze Halowej. Kto zdobędzie tytuł mistrzowski?

84396172_3158699240826783_7754441913943457792_n

Zgodnie z zapowiedziami, emocji w niedzielnych meczach Grabowskiej Ligi Halowej nie zabrakło. Pierwszy remis, kolejna wygrana Amatorki i niesamowity pościg Iskry - to główne wydarzenia 8. kolejki rozgrywek.

Niedzielne mecze zaczęły się od hitu 8. kolejki, Niezniszczalni - FC Łęczyca. Mecz był pełen emocji i zakończył się pierwszym podziałem punktów w tej lidze halowej. Remis daje prowadzenie w tabeli FC Łęczycy, ale przed nimi trudne zadanie, w ostatniej kolejce podejmą oni Gonzo 108, trzeci zespół w tabeli.

W drugim spotkaniu, wcześniej wspomniane Gonzo 108 pokonało Młodych Oldboyów i przed ostatnią kolejką to oni są na 3 miejscu. Która z tych drużyn stanie ostatecznie na podium? Tego dowiemy się już za tydzień.

Trzecie spotkanie było bardzo emocjonujące. Iskra przegrywała już 2:6. Kiedy wydawało się, że mecz jest rozstrzygnięty zawodnicy Karola Jatczaka rzucili się do pogoni za wynikiem i doprowadzili do wyrównania 6:6. Końcówka meczu należała jednak do Huragana i to on cieszył się z trzech punktów.

Amatorka ponownie wygrywa. Kolejne spotkanie i kolejne trzy punkty. Widać, że młody zespół Amatorki powoli zaczyna się rozpędzać. Jak zagrają już za tydzień przeciwko Niezniszczalnym?

W ostatnim spotkaniu Płomień pewnie pokonał FC Drzewce i umocnił się na piątym miejscu w tabeli Grabowskiej Ligi Halowej.

Już za tydzień zawodnicy spotkają się w ostatniej kolejce rozgrywek. Szansę na ostateczny triumf w całej lidze nadal mają dwa zespoły, a o trzecie miejsce powalczą zawodnicy Młodych Oldboyów i Gonzo 108. Emocji na pewno nie zabraknie.