Fundacja Mały Duży Człowiek ma Honorowych Ambasadorów

20220319_17253_20220321-073905_1
fot. Fundacja Mały Duży Człowiek

W Domu Kultury w Łęczycy odbyła się uroczystość związana z nadaniem tytułów Honorowego Ambasadora Fundacji Mały Duży Człowiek.

- Kiedy zastanawialiśmy się nad tym, jaki powinien być Ambasador naszej Fundacji, byliśmy zgodni, że musi być pełen empatii, pozytywnej energii, miłości i wiary w nasze dzieci. To się udało! Dokładnie tacy są nasi Honorowi Ambasadorzy. Oprócz wielu sukcesów, które osiągnęli w swoim życiu zawodowym, wielu pasji, które realizują, mają również wielkie serca - mówią przedstawiciele łęczyckiej Fundacji.

Tytuły Honorowego Ambasadora Fundacji Mały Duży Człowiek otrzymały trzy osoby:

Izabela Ogrodnik: Wspaniały psycholog, absolwentka studiów podyplomowych Terapii Uzależnień, utalentowana aktorka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Wyjątkowa kobieta o wielkim sercu, w którym jest wiele miejsca dla potrzebujących.

Maciej Pol: Najsłynniejszy polski iluzjonista. Zdobywca Grand Prix, Laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji, występujący na renomowanych scenach i estradach całego świata, odznaczony przez Towarzystwo Przyjaciół dzieci odznaką Przyjaciela Dziecka.

Gabriel Majchrzak: Absolwent Prawa Administracyjnego oraz Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Absolwent Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, autor książki „Niemożliwe Nie Istnieje". Człowiek, który mimo wielu przeciwności losu udowodnił, że dzięki determinacji i samodoskonaleniu można osiągnąć w życiu wszystko, a czas spędzony w Domu Dziecka obrócić w budujące doświadczenie.

Uroczystość uświetnił występ młodej i utalentowanej wokalistki - Julii Bilickiej, która zaprezentowała utwory w aranżacji Jerzego Pawałowskiego.