Futsalowe emocje w Łęczycy. Jutro kolejny mecz

DSC06423

Rozgrywki III Polskiej Ligi Futsalu powoli wkraczają w decydującą fazę. Wiele z meczów odbywa się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy. Kolejne już w poniedziałek (23 stycznia). Gospodarzem w tym przypadku będzie BSC Termy Poddębice.

- Zmagania III ligi futsalu na dobre zagościły do Łęczycy, gdzie swoje mecze jako gospodarz rozgrywa nasza drużyna oraz dodatkowo BSC Termy Poddębice i Futsal Team Parzęczew - mówią przedstawiciele Hurtapu Łęczyca.

W poniedziałek (23 stycznia) w Łęczycy zagrają Beach Soccer Team Termy Poddębice oraz Junior Hurtap Łęczyca. Oba zespoły mają na swoim koncie po 15 punktów, różni je jedynie ilość rozegranych meczów. Poddębiczanie rywalizowali ośmiokrotnie, a łęczycanie - siedmiokrotnie. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami, rozegranym także w Łęczycy, górą były Termy, które wygrały 7:2.

- Ostatnie dwa mecze zawodnicy z Poddębic przegrali (6:1 z GKS Bełchatów Futsal i 10:3 z Futsal Team Parzęczew) i na pewno będą chcieli przełamać swoją złą passę, a przypomnijmy, że drużyna z Poddębice w pierwszy meczu ligowym pokonała nas 7:2. Nasi młodzi zawodnicy mają za sobą dobre mecze w tym roku, w których pokonali 5:4 KIA Łowicz oraz 9:0 Referees - wyliczają przedstawiciele klubu z Łęczycy.

Mecz pomiędzy Termami Poddębice, a Hurtapem Łęczyca odbędzie się w poniedziałek (23 stycznia). Początek o godzinie 20:00. Wstęp wolny.