wersja testowa serwisu

Gmina Bełchatów sprzedaje działki budowlane w atrakcyjnych cenach! Za ile można kupić grunt?

dziak_kaldunhy
Gmina Bełchatów/ Pixabay (fot. poglądowe)

Gmina Bełchatów kusi atrakcyjnymi gruntami pod budowę domu i zaprasza do przetargu. Do sprzedaży jest dziesięć działek w miejscowości Kałduny. To nieruchomości o różnych rozmiarach, od 0,09 h do 0,14 -hektarowej. Ceny? Jak wskazują gminni urzędnicy wyjątkowo atrakcyjne. Przyjrzeliśmy się gminnej ofercie.

O tym, że gmina Bełchatów jest w ostatnich latach wyjątkowo atrakcyjnym miejscem na budowę domu świadczą liczby i ciągłe wzrostowe tendencje w liczbie mieszkańców we wsiach zlokalizowanych wokół miasta. W 2015 gminę, biorąc pod uwagę stały meldunek, zamieszkiwały w sumie 11.054 osoby, na koniec 2020 roku było to już 11.757 osób. Bliskość miasta, ale i bliższy kontakt z naturą sprawiają, że działki w gminie często rozchodzą się na przysłowiowym pniu.

Teraz Urząd Gminy Bełchatów wystawia na sprzedaż kolejne grunty - wszystkie zlokalizowane są w Kałudnach. Do nabycia jest 10 działek w tej miejscowości, najmniejsza ma 0,0935 ha, a największa 0,1446 ha. Cena najtańszej działki to niecałe 25 tys. zł, najdroższej - niespełna 40 tys. zł.

Przetarg na te nieruchomości odbędzie się 8 września, jak dodają urzędnicy wadium należy wpłacić do 6 września.

Dokładne informacje na temat przetargu znaleźć >>> TUTAJ.

Urzędnicy zachęcają także do kontaktu telefonicznego. W razie pytań dotyczących nieruchomości można skontaktować się z Referatem Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska, tel. 44 632 65 68 wew. 31.