wersja testowa serwisu

Gmina Zduńska Wola: Władze zachęcają do szczepień przeciwko COVID-19, mają pomóc mobilne punkty

szczepienie

Na stronach Urzędu Gminy Zduńska Wola pojawił się komunikat dotyczący mobilnych punktów szczepień przeciwko COVID-19, które wkrótce zostaną zorganizowane na terenie samorządu. Poniżej pełna treść komunikatu.

Komunikat: 

"W związku z niepokojącymi informacjami na temat kolejnej fali pandemii Covid-19 w Europie i na świecie proponujemy naszym mieszkańcom możliwość przyjęcia jednodawkowej szczepionki Johnson&Johnson.

Mogą z niej skorzystać osoby dorosłe (powyżej 18 roku życia) w dniach: 15 sierpnia na placu obok Kościoła pw. św. Katarzyny w Korczewie w godzinach 9.00 – 15.00 oraz 21 sierpnia na placu przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Janiszewicach w godzinach 9.00 – 11.30, a następnie na placu przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Czechach w godzinach 12.30 – 15.00.

Uwaga! Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Badania kwalifikacyjne zapewni wykwalifikowana kadra z Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi. Szczepienia są bezpłatne i może do nich przystąpić każdy bez względu na adres zamieszkania czy zameldowania.

Dodatkowo dla mieszkańców Gminy Zduńska Wola przygotowaliśmy możliwość bezpłatnego zbadania wydolności płuc w mobilnym punkcie badań spirometrycznych!"