Grad medali dla lekkoatletów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łęczycy

20230111_154809

Bardzo dobry start zaliczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łęczycy w Halowym Wojewódzkim Meczu Lekkoatletycznym, który odbył się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Aleksandrowie Łódzkim.

W meczu brało udział dziesięć szkół z województwa łódzkiego. Nasi uczniowie zdobyli osiem medali i zdominowali wszystkie konkurencje w zawodach. Najlepszymi zawodnikami byli: Zuzanna Biłas, która zdobyła dwa srebrne medale (skok w dal i bieg na 40 metrów) oraz Marcel Voss, który wygrał skok w dal i był drugi w biegu na 40 metrów. Medale zdobyli także Sandra Nawerska (skok wzwyż), Lena Turkowska (bieg na 600 metrów), Adam Janicki (pchnięcie kulą) i Jakub Kaźmierczak (skok wzwyż).

Bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali uczniowie, którzy często byli tuż za podium: