wersja testowa serwisu

Groźny wypadek w Podgórzycach, auto wypadło z drogi i dachowało. Wśród poszkodowanych dzieci

Groźny wypadek w Podgórzycach, auto wypadło z drogi i dachowało. Wśród poszkodowanych dzieci

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Podgórzyce (gm. Góra Św. Małgorzaty). W wyniku dachowania auta poszkodowane zostały trzy osoby.

Kilka minut po godzinie 8:00 do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy wpłynęło zgłoszenie o wypadku w Podgórzycach. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Pierwsi pojawili się policjanci, następnie cztery zastępy straży pożarnej - trzy z JRG Łęczyca i jeden OSP Topola Królewska, a także Zespół Ratownictwa Medycznego.

Jak udało nam się dowiedzieć na miejscu zdarzenia, 34-letni mężczyzna, kierując Daewoo Nubira, jadąc od strony Góry Św. Małgorzaty w kierunku DW703, na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wpadło do rowu i dachowało.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby podróżujące autem - kierowca oraz dwójka dzieci w wieku 3 i 6 lat. Wszyscy opuścili pojazd o własnych siłach i zostali oddani pod opiekę ratowników medycznych. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Zobacz zdjęcia: