wersja testowa serwisu
  • AllePaznokcie - maseczki - ELE24
  • BHP Łęczyca
  • Restauracja

Henryka Krzywonos odwiedziła Łęczycę. "To jest tydzień Rafała Trzaskowskiego"

Henryka Krzywonos odwiedziła w Łęczycy. "To jest tydzień Rafała Trzaskowskiego"

Na Placu Tadeusza Kościuszki, tuż przy Ratuszu Miejskim w Łęczycy, odbyła się krótka konferencja prasowa z udziałem Posłanki na Sejm RP, Henryki Krzywonos-Strycharskiej, Senatora RP, Artura Dunina oraz zastępcy Burmistrza Łęczycy, Wojciecha Czaplija. 

Polska działaczka opozycji w okresie PRL, sygnatariuszka porozumień sierpniowych, posłanka na Sejm RP VIII i IX kadencji - Henryka Krzywonos-Strycharska gościła dzisiaj (8 lipca) w Łęczycy. Podczas krótkiej wizyty i spotkania na Placu Kościuszki zachęcała do głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich na Rafał Trzaskowskiego.

- To jest tydzień dla Rafała Trzaskowskiego i stąd moja wizyta u Państwa. (...) Ten człowiek zasługuje, żeby być Głową Państwa, potrafi wiele zrobić - mówiła Henryka Krzywonos-Strycharska. - Mnie jest bardzo bliski Rafał Trzaskowski, wiem jakim jest człowiekiem i że można na niego liczyć. 

Głos zabrał także Senator RP Artur Dunin, który podkreślił, że ma dość Polski, w której każdy łamie Konstytucję RP.

- Zadecydujecie, jak Polska ma wyglądać. (...) Jestem za Polską wolną, demokratyczną i sprawiedliwą, a także Polskę zapewnia Rafał Trzaskowski. Głęboko wierzę w to, że Państwo też podzielacie ten pogląd - dodał Senator Artur Dunin.

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę, 12 lipca.

Zobacz nagranie z konferencji prasowej: