wersja testowa serwisu

I Wojewódzki Konkurs dla Instrumentalistów "Muzyczne Orły". Można się już zgłaszać, do wygrania atrakcyjne nagrody

guitar-756326_960_720

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza do udziału w I Wojewódzkim Konkursie dla Instrumentalistów "Muzyczne Orły".

Celem konkursu jest integracja środowiska muzycznego, popularyzacja gry na instrumentach muzycznych wśród dzieci i młodzieży oraz umożliwienie młodym muzykom zaprezentowania swoich osiągnięć artystycznych przed szeroką publicznością. Promocja miasta Łęczyca oraz regionu łęczyckiego.

Uczestnikami Konkursu mogą być dzieci i młodzież w wieku 6 – 17 lat zamieszkałe na terenie województwa łódzkiego. Przesłuchania będą się odbywały w trzech kategoriach wiekowych (decyduje rok urodzenia uczestnika): I – od 6 do 9 lat, II – od 10 do 13 lat, III – od 14 do 17 lat. Każdy uczestnik konkursu przyśle do oceny Jury nagranie video solowego programu 
o długości:

  • Kat. I do 3 min.
  • Kat. II do 5 min.
  • Kat. III do 10 min. 

(bez akompaniamentu, maksymalnie dwa utwory). Film powinien być nakręcony w postaci jednego, statycznego ujęcia w układzie poziomym. Niedopuszczalna jest jakakolwiek ingerencja w realizację wideo np. podkładanie playbacku pod obraz, stosowania różnych filtrów, zbliżeń itp.

- Hej, wszyscy młodzi muzycy – dęciaki, szarpiący struny, walący w klawisze i wszelkiej maści zwariowani i pozytywnie zakręceni, grający na różnych hałaśliwych instrumentach! Ten konkurs jest dla Was. Jeżeli chcecie popisać się swoimi muzycznymi umiejętnościami – zapraszamy do udziału w Muzycznych Orłach, konkursie dla grających solistów - zachęcają organizatorzy. - Macie niepowtarzalną okazję pokazania się wirtualnie na muzycznej scenie. Niech świat dowie się o Waszych mistrzowskich umiejętnościach, niech Wasz talent zalśni na muzycznym niebie!

Wszelkie szczegóły w regulaminie, do pobrania w TYM MIEJSCU. Warto się zgłosić – organizatorzy przewidują (jak zwykle) wiele fajnych nagród.