Intensywne przygotowania i zmiany kadrowe w Lotniku Łęczyca

Intensywne przygotowania i zmiany kadrowe w Lotniku Łęczyca

Coraz mniej czasu pozostało do inauguracji nowego sezonu w II Lidze Siatkówki. Po raz kolejny na szczeblu centralnym wystąpi MMKS Lotnik Łęczyca. Jak wyglądają przygotowania podopiecznych Piotra Janiaka?

Łęczycanie treningi rozpoczęli 15 sierpnia. Zajęcia odbywają się w obiektach Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęczycy oraz Jednostki Wojskowej w Leźnicy Wielkiej.

- Trenujemy codziennie od poniedziałku do piątku, w dwóch blokach treningowych. W początkowej fazie przygotowań bardzo często spotykaliśmy się na boisku plażowym, aby pracować nad kondycją i koordynacją, a od dwóch tygodni pozostajemy już tylko w treningu w hali, doskonaląc się z piłką i pracując nad zgraniem zespołu - wyjaśnia trener Piotr Janiak.

W kadrze Lotnika Łęczyca doszło także do kilku zmian. Zespół opuścili Olgierd Strzelczyk oraz Przemysław Bulak.

- Chciałbym im bardzo podziękować za poprzedni sezon, szczególnie Przemkowi, który swoją postawą i utrzymanym na wysokim poziomie przez cały sezon reżimem treningowym był przykładem do naśladowania przez młodszych graczy. Dziękujemy bardzo chłopakom i życzymy powodzenia na dalszej drodze sportowej - mówi Piotr Janiak.

Ich miejsce zastąpiło trzech zawodników, którzy w ubiegłym sezonie reprezentowali barwy Bzury Ozorków. To atakujący Damian Wdowiak, rozgrywający Seweryn Pisera oraz środkowy Michał Mysera.

- Jestem bardzo zadowolony z pozyskanych graczy. Wzmocniliśmy wszystkie pozycje, które przed sezonem założyliśmy i nie pozostaje nic innego, jak zaprezentować to podczas meczów ligowych. Pozostaje nam jeszcze jeden wakat na pozycji przyjmującego, ale jesteśmy w takiej sytuacji, że nie musimy podejmować nerwowych ruchów - dodaje trener Lotnika.

Drugoligowcy z Łęczycy rozegrali już pierwsze mecze kontrolne. Jak informowaliśmy na łamach ELE24, Lotnik pokonał Lechię II Tomaszów Mazowiecki oraz uległ Czarnym Rząśnia. W tym tygodniu łęczycanie zagrają z Volley MOSiR Sieradz oraz Lechią II Tomaszów Mazowiecki. W weekend zaplanowano także udział w turnieju w Nowych Babicach, a w kolejnym tygodniu dojdzie do meczów rewanżowych z zespołami z Sieradza i Rząśni.

Inauguracja nowego sezonu zaplanowana została na pierwszy weekend października. Rywalem Lotnika będzie Joker Powiat Pilski. Pierwszy mecz w Łęczycy odbędzie się natomiast tydzień później. Nasza drużyna zmierzy się wtedy z Orłem Międzyrzecz.

- Pierwszą kolejkę rozegramy 8 października w swojej hali z zespołem z Międzyrzecza i chcemy być do tego spotkania jak najlepiej przygotowani. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz, jak i na wszystkie pozostałe mecze ligowe naszej drużyny, która już czwarty sezon będzie rywalizowała na szczeblu centralnym drugiej ligi - zakończył Piotr Janiak.

 

RODO oraz Polityka cookies
Z uwagi na wymogi prawne, niniejszym przedstawiamy informacje na temat przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszych portali informacyjnych. Klikając w przycisk "Przejdź do portalu", wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych za pomocą plików cookies przez naszych partnerów reklamowych dla celów opisanych poniżej. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie wspomnianych danych, w każdej chwili możesz opuścić nasz portal. Przechodząc dalej za pomocą przycisku „Przejdź do portalu”, Twoje dane będą przetwarzane przez nas na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych lub przez naszych partnerów. Przetwarzanie to nie wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody, ale możesz mu się w każdej chwili sprzeciwić.
Stosowanie plików cookies oraz pozostałych technologii informatycznych
Nasz portal oraz nasi partnerzy, stosujemy pliki cookies i pozostałe technologie informatyczne, które gromadzą informacje m.in. o odwiedzanych przez Ciebie stronach internetowych oraz podstronach, a także o lokalizacji urządzenia. Ma to przede wszystkim na celu:
• zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników w trakcie korzystania ze stron naszych portali informacyjnych,
• poprawę i stałe ulepszanie świadczonych przez nas usług, dzięki zbieraniu i wykorzystaniu tych danych w celach analitycznych i statystycznych,
• wyświetlanie spersonalizowanych reklam, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom (remarketing).
Zakres wykorzystywania plików cookies możesz dowolnie określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Każda przeglądarka posiada własne ustawienia cookies. Jeśli nie wprowadzisz zmian w ustawieniach będzie to oznaczało, iż zgadzasz się na zapisywanie informacji w plikach cookies, a następnie na przechowywane ich w pamięci Twojego urządzenia. Zarówno my, jako właściciele portalu oraz nasi partnerzy możemy uzyskiwać dostęp do tych informacji. 
Wykorzystanie informacji
Aby dopasować wyświetlanie reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań, wykorzystujemy właśnie zebrane i zapisane informacje w plikach cookies. Administratorem Twoich danych jest Local Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Sienkiewicza 85/87 lok. 8, 90-057 Łódź. Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego oraz w dowolnym momencie wyrazić swój sprzeciw wobec tego rodzaju działań. 
Wykorzystywanie Twoich informacji przez naszych partnerów
Mając na uwadze współpracę z dostawcami reklamowymi informujemy, iż działania w celach marketingowych mogą podejmować nasi partnerzy, korzystający z powierzchni reklamowych w naszych portalach. Do naszych partnerów zaliczamy Google Adsense, a także agencje reklamowe, agencje interaktywne, domy mediowe oraz innych dostawców reklam, w tym Taboola. Podobnie, jak i my, nasi dostawcy reklam również gromadzą i wykorzystują informacje zgromadzone w plikach cookies. Dzięki takim danym, w naszych portalach zobaczysz reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań.
Celem przetwarzania Twoich danych zawartych w plikach cookies przez naszych partnerów jest:
• przechowywanie Twoich informacji na urządzeniu z którego przeglądasz nasz portal i dostęp do nich
• wybór reklam do wyświetlenia w tym reklam spersonalizowanych,
• dopasowanie treści spersonalizowanych
• pomiar efektywności reklam,
• dostarczanie jak najbardziej efektywnych reklam, zgodnych z Twoimi zainteresowaniami.
Abyśmy wraz z naszymi partnerami mogli podejmować powyższe działania, wymagana jest Twoja zgoda, którą wyrażasz poprzez kliknięcie w przycisk „Przejdź do serwisu”. Pamiętaj, że Twoja zgoda jest dobrowolna. Bez niej korzystanie z naszych portali będzie pozbawione wielu funkcji, co może wpłynąć na jakość wyświetlanych informacji.
Twoje prawa
Pamiętaj, że udzieloną zgodę możesz w dowolnym momencie wycofać, korzystając a naszego formularza kontaktowego, jednak pamiętaj, iż wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Za pomocą wspomnianego formularza kontaktowego możesz także wyrazić swój sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu lub prawnie uzasadnionego interesu naszych partnerów. Zgodnie z obowiązującym prawem, możesz zgłosić nam, jako podmiotowi wykorzystującemu Twoje dane żądanie dostępu do tych danych, zmiany ich, usunięcia lub ograniczenia wykorzystania. Zapraszamy Cię także do odwiedzenia naszej Polityki prywatności.