Najważniejsze wideo w ele24

Jarosław Dudkiewicz przed ostatnim meczem rundy jesiennej: „Postaramy się nie zawieść kibiców”

Jarosław Dudkiewicz przed ostatnim meczem rundy jesiennej: „Postaramy się nie zawieść kibiców”

Już w najbliższą niedzielę (12 listopada) swój ostatni mecz w rundzie jesiennej Klasy B rozegrają zawodnicy Górnika 1956 Łęczyca. Co przed tym spotkaniem powiedział trener Jarosław Dudkiewicz?

Górnik 1956 Łęczyca jest liderem łódzkiej Klasy B, grupy II i pewne jest, że przerwę zimową spędzi na pierwszym miejscu. Łęczycanie w dziewięciu kolejkach zainkasowali komplet 27 punktów i mają sześć „oczek" przewagi nad goniącym ich peletonem.

Trener Jarosław Dudkiewicz zapewnia jednak, że celem jest zakończenie ligowej jesieni z dodatkowymi trzema punktami za zwycięstwo w niedzielnym meczu z LKS-em Modlna.

- Nastroje w drużynie jak zwykle bojowe. Trenujemy te sytuacje boiskowe, które szwankowały w trakcie ostatnich meczów i są do poprawy. Doskonalimy także zarówno grę „jeden na jeden", jak i „dwa na jeden" - mów Jarosław Dudkiewicz. - Jak już powiedziałem wcześniej, nie ma łatwych meczów, dlatego nikogo nie będziemy lekceważyć i postaramy się nie zawieść kibiców oraz sympatyków naszego klubu. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony i zakończyć rundę wygraną.