wersja testowa serwisu

Jechał z prędkością 111 km/h przez Łęczycę

261-131867
fot. KPP w Łęczycy

Od początku 2021 roku policjanci ruchu drogowego zatrzymali już 30 praw jazdy za przekroczenie prędkości o 50 więcej w obszarze zabudowanym. W tym tygodniu na niechlubną listę wpisało się dwóch piratów drogowych. Jeden z nich, jadąc 111 km/h, został zatrzymany na jednej z ulic w Łęczycy.

Policjanci ruchu drogowego z łęczyckiej komendy nie ustają w działaniach na drogach powiatu łęczyckiego. Mundurowi reagują na wszelkie naruszenia i wyciągają konsekwencje wobec kierowców lekceważących przepisy. Tak było minionej doby, gdzie w miejscowości Stawy policjanci zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące 25-latkowi. Kierowca osobówki w obszarze zabudowanym jechał 108km/h. Kolejny pirat drogowy stracił prawo jazdy za prędkość 21 czerwca 2021 roku. 31-letni kierowca osobowego auta jechał ulicą Lotniczą w Łęczycy z prędkością 111km/h. Szaleńczą jazdę kierowcy przerwali policjanci, wyciągając konsekwencje za rażące naruszenie ograniczenia.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność na drogach oraz przypominają, że nadmierna prędkość i brawura kierującego mogą być przyczynami tragedii. Przed nami wakacje, zróbmy wszystko aby były bezpieczne.