wersja testowa serwisu

Jubileusz 65-lecia OSP Kadzidłowa, druhowie chcą nadać jednostce nowy sztandar. Trwa zbiórka pieniędzy

1d5bef0071a2f39524242942a74c2c17

W sieci rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na nowy sztandar dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kadzidłowej (gm. Grabów).

- W związku z przypadającym w 2021 r. jubileuszem 65-lecia istnienia OSP Kadzidłowa, by wyrazić szacunek oraz podziękowanie braci strażackiej za zaangażowanie i długoletnią bezinteresowną służbę, a także podkreślić jedność i współdziałanie lokalnej społeczności dla ogólnego dobra, postanowiono nadać jednostce nowy sztandar. Zwłaszcza, że ten aktualny, głoszący jeszcze służbę Ojczyźnie Ludowej, lata świetności ma już za sobą. W tym celu powołano społeczny Komitet Fundacji Sztandaru dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kadzidłowej, który jako organ pomocniczy Zarządu jednostki gromadzić będzie fundusze na sztandar - czytamy w opisie zbiórki.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na nowy sztandar wraz z akcesoriami (m. in. drzewiec, szarfy, pokrowiec, gwoździe, gablota) oraz niezbędne materiały do zorganizowania uroczystości jego wręczenia.

- Wszystkich tych, którzy chcieliby w sposób wymierny wyrazić jedność ze strażakami, zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy i przyłączenia się do zbiórki. Ofiarodawcy nie tylko zostaną upamiętnieni w Księdze Fundatorów i Darczyńców, ale na zawsze zapiszą się w historii OSP Kadzidłowa - dodają organizatorzy zbiórki.

Najhojniejsi sponsorzy zostaną uhonorowani również:
- imiennym gwoździem do drzewca sztandaru z tarczą koloru srebrnego (wpłata od 300 zł);
- imiennym gwoździem do drzewca sztandaru z tarczą złoconą (wpłata od 500 zł).

Zbiórkę na nowy sztandar dla OSP Kadzidłowa można wesprzeć w TYM MIEJSCU oraz dokonując wpłaty na wydzielone konto OSP Kadzidłowa o numerze: 68 1870 1045 2083 1069 3066 0001, wpisując w tytule: "sztandar".

Zachęcamy także do zapoznania się z celem powołania i działalnością Komitetu na stronie internetowej OSP Kadzidłowa w zakładce „Komitet Fundacji Sztandaru": http://ospkadzidlowa.5v.pl/sztandar.