wersja testowa serwisu

Jutro siatkarskie derby w Łęczycy, Lotnik podejmie Bzurę Ozorków. Transmisja z meczu na ELE24

03C9E70E-BFDA-4C27-A046-66534738AC0B

Przed nami ostatnia seria spotkań w fazie zasadniczej II Ligi Siatkówki Mężczyzn (grupa III). W jednym z nich MMKS Lotnik Łęczyca zmierzy się z Bzurą Ozorków.

W sobotę, 27 lutego w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbędzie się mecz osiemnastej kolejki II Ligi Siatkówki Mężczyzn. Spotkanie jest niezwykle ważne zarówno dla gospodarzy - Lotnika Łęczyca, jak i rywali zza miedzy. 

Ozorkowianie cały czas liczą się w walce o play offy. Aby do nich awansować, podopieczni Kamila Kacprzaka muszą wygrać w Łęczycy i liczyć na potknięcie drużyn z wyższych miejsc. Natomiast Lotnik liczy na bezpośrednie utrzymanie w rozgrywkach, a żeby tak się stało, po 18 kolejce musi nadal plasować się na miejscu numer sześć w ligowej tabeli. Punkt mniej ma Kasztelan Rozprza, który - w przypadku niepowodzenia łęczycan w meczu z Bzurą - nie może wygrać swojego pojedynku z WKS-em Wieluń.

Ostatnia seria meczów zapowiada wiele emocji. Mamy nadzieję, że wszystkie rozstrzygnięcia będą szczęśliwe dla podopiecznych Piotra Janiaka. Cały czas mecze odbywają się bez udziału kibiców, jednak tradycyjnie na łamach ELE24.net przeprowadzimy transmisję na żywo z meczu. Już dzisiaj gorąco zapraszamy. Początek meczu o godzinie 17:00.