wersja testowa serwisu

Kabaret Paranienormalni "Bez znieczulenia". Występ już wkrótce w Sieradzkim Centrum Kultury

Kabaret Paranienormalni "Bez znieczulenia". Występ już wkrótce w Sieradzkim Centrum Kultury

W piątek, 24 września w Sieradzkim Centrum Kultury, z programem "Bez znieczulenia", wystąpi Kabaret Paranienormalni. Trwa sprzedaż biletów.

- Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart! - czytamy w opisie występu.

„Bez znieczulenia" to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

- „Bez znieczulenia" to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia" to szczepionka na wirus gorszego nastroju - dodają przedstawiciele Kabaretu.

Występ został zaplanowany na piątek (24 września) i odbędzie się w Sieradzkim Centrum Kultury przy ul. Dominikańskiej 19. Początek o godzinie 19:00. Bilety można zakupić w SCK lub w TYM MIEJSCU.