wersja testowa serwisu
  • AllePaznokcie - maseczki - ELE24
  • BHP Łęczyca
  • Restauracja

Kinowe Seanse potrwają do końca sierpnia! Jest nowy repertuar

kino-gornik-leczyc_20200506-082348_1

Sytuacja związana z koronawirusem wymusiła rezygnację z pewnych tradycyjnych imprez odbywających się w naszym mieście. Jedną z nich były koncerty i inne atrakcje organizowane w związku z Międzynarodowym Dniem Dziecka. Pamiętając o najmłodszych i tych trochę starszych mieszkańcach Łęczycy Burmistrz Paweł Kulesza zaprasza na kinowe seanse organizowane w ramach Dnia Dziecka.

Zasady są bardzo proste – dzieci i młodzież do 18 lat z terenu miasta Łęczyca będą mogły skorzystać z jednego, bezpłatnego biletu do Kina Górnik.

Aby skorzystać z oferty, należy zgłosić się do kina na jeden z poniższych seansów.

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Kina Górnik tutaj oraz na stronie – http://www.kinogornik.pl/

30 lipca (sobota), 31 lipca (niedziela), 5 sierpnia (środa)

11:30; 13:40; 15:50; 18:00 – Scooby-Doo! – animacja, dubbing

17:00 – Mroczny Rycerz

20:15 – Mroczny Rycerz Powstaje

Scooby-Doo!

W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej poznamy nowe wątki, dotyczące pochodzenia uroczego psiaka. Zobaczymy też najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki. „Scooby-Doo!" pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby'ego i Kudłatego.

Mroczny Rycerz

Zobacz jeszcze raz na wielkim ekranie aktorski popis Heatha Ledgera, za który otrzymał on Oscara w 2009 roku. Tytułowy Mroczny Rycerz z pomocą porucznika Gordona oraz ambitnego prokuratora Harveya Denta zwalczają z sukcesami przestępczość w Gotham. Zdesperowani mafiosi misję pokonania Batmana powierzają nieobliczalnemu i przerażającemu Jokerowi.

Mroczny Rycerz Powstaje

Ostatnia część przygód Batmana w reżyserii Christophera Nolana. Sytuacja związana z przestępczością w Gotham została opanowana, a Bruce Wayne wycofał się z życia publicznego. Wyniszczony psychicznie i fizycznie multimilioner będzie jednak ponownie zmuszony założyć strój Batmana, ponieważ w Gotham pojawi się nowe zagrożenie w postaci bezwzględnego najemnika Bane'a.

źródło: UM Łęczyca