Kolejna edycja akcji Motomikołajki. Poznaliśmy szczegóły zbiórki darów

Kolejna edycja akcji Motomikołajki. Poznaliśmy szczegóły zbiórki darów

Stowarzyszenie Motocykliści Łęczyca zaprasza na kolejną edycję akcji "Motomikołajki". Wkrótce wystartuje zbiórka darów.

W tym roku akcja została rozszerzona o dodatkowy punkt. Łęczyccy motocykliści, oprócz obdarowania podopiecznych Domów Dziecka, zadbają także o godne przeżycie zimy bezdomnych zwierząt! Równolegle z Motomikołajkami trwać będzie zatem akcja "Motopaka dla bezdomnego zwierzaka", z której zebrane dary zasilą konto grupy Zwierzoluby Łęczyca.

Co będzie zbierane?


Dla dzieci: gry planszowe, puzzle, klocki, wszelkiego rodzaju artykułī szkolne, artykuły kosmetyczne, słodycze.

Dla zwierząt: karma sucha, mokra i gastryczna, obroże, smycze, linki treningowe, miski, zabawki dla psów i kotów, żwirki, kuwety, podkłady higieczniczne.


- 9 grudnia nasi Motomikołaje dostarczą dary do Domu Dziecka. Bardzo prosimy o rzeczy nowe, nieużywane. Każdy dar się liczy - podkreślają organizatorzy. - Każda osoba która zostawi swój podarunek ma możliwość wpisania się na listę, która bierze udział w losowaniu atrakcyjnych gadżetów. Losowanie odbędzie się w 9 grudnia 2023. Trzymamy mocno kciuki za każdego darczyńcę.

Zbiórka trwać będzie w dniach 3-30 listopada w punktach wyznaczonych na poniższym plakacie. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 607 823 907 (Aneta).