wersja testowa serwisu

Kolejne udane zawody Nadia Jasińska. Zawodniczka MMKT Łęczyca z dwoma miejscami na podium

IMG_473_20210712-130143_1
fot. MMKT Łęczyca
Po krótkim, zaledwie tygodniowym odpoczynku od startów turniejowych i treningach na klubowym korcie w domu, zawodniczka MMKT Łęczyca, Nadia Jasińska wzięła udział w kolejnym ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym, tym razem we Włocławku. Była to impreza dla starszej kategorii wiekowej U-14, czyli młodzicy, zaliczana do klasyfikacji rankingowej PZT Warszawa.

Kolejną rywalizację najlepszej tenisistki MMKT Łęczyca można śmiało uznać za udaną, gdyż w rywalizacji ze starszymi, większymi i silniejszymi koleżankami spisała się bardzo pozytywnie. Zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej zameldowała się w finałach turnieju. Co prawda ostatecznie oba pojedynki finałowe przegrała, lecz reasumując - dwa drugie miejsca turniejowe i kolejne zdobycze punktowe do rankingu w starszej kategorii wiekowej - cieszą.

- Szkoda zwłaszcza finału gry singlowej, gdzie mimo dość wysokiego prowadzenia w pierwszym secie i dobrej gry, nie udało się „dowieźć" przewagi do końca. Tym samym lepszą okazała się starsza koleżanka z Katowic - Aleksandra Leś – gratulacje - mówi Grzegorz Jasiński z MMKT Łęczyca. - No cóż taki jest tenis, trenujemy pilnie dalej przed kolejnymi zawodami, przygotowując się do pierwszych sierpniowych turniejów zagranicznych w obsadzie międzynarodowej. Trzymajmy kciuki za Nadię.