wersja testowa serwisu

Kolejne zmiany na boisku w Świnicach Warckich. Zrealizowano drugi etap projektu

20210913114949
fot. GOK w Świnicach Warckich

We wrześniu zainstalowano kolejne dwa kontenery sportowo-sanitarne na boisku sportowym przy ul. Szkolnej w Świnicach Warckich.

- Na przygotowanym podłożu z doprowadzonymi mediami w postaci instalacji elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej nastąpiła instalacja brakujących dwóch kontenerów sportowo-sanitarnych przez firmę ANGA Sp. z o.o. z Gdańska - informują przedstawiciele GOK-u w Świnicach Warckich. 

Jest to drugi etap projektu na wyposażenie boiska trawiastego w zaplecze sportowo - sanitarne współfinansowany przez Województwo Łódzkie w ramach pomocy finansowej dla jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego „Infrastruktura sportowa plus" w formie dotacji celowej, przeznaczonej na dofinansowanie zadań w zakresie rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej.

- Dofinansowanie wynosi 70 000 złotych, natomiast całkowity koszt zadania to kwota 99 870 zł. Beneficjentem projektu jest właściciel obiektu, czyli Gmina Świnice Warckie. Koordynatorem projektu jest Pani Monika Galankiewicz – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Świnicach Warckich, który zarządza tym obiektem - dodają gospodarze stadionu.

Zobacz zdjęcia: