wersja testowa serwisu

Komunikat Urzędu Gminy Daszyna

Zrzut-ekranu-2020-03-14-o-17.54.35

Z uwagi na szybko rozprzestrzeniający się koronawirus COVID-19, w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania dalszego roznoszenia oraz w trosce o zdrowie pracowników, mieszkańców i osób korzystających z naszych usług, wprowadza się od dnia 16 marca br. do odwołania ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów w Urzędzie Gminy w Daszynie, w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Daszynie oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Daszynie i oddziale w Mazewie.

Mieszkańcy gminy i inni interesanci mogą załatwiać swoje sprawy w urzędzie telefonicznie, drogą mailową, korespondencyjnie lub poprzez platformę e-PUAP.

Zachęcamy do korzystania z powyższych sposobów:
Urząd Gminy Daszyna, Daszyna 34A, 99-107 Daszyna
Sekretariat:
tel.: (24) 356-10-00
fax.: (24) 389-04-00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adres skrzynki ePUAP: /ddi1l1c68j/Skrytka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Daszynie
tel.: (24) 389-04-05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminna Biblioteka Publiczna
Daszyna - tel.: (24) 389-04-09, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mazew - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku konieczności wizyty, w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się groźnego dla zdrowia i życia wirusa oraz szerzenia infekcji i ewentualnych zachorowań, zalecamy załatwianie spraw w urzędzie przez pojedyncze osoby, bez osób towarzyszących, szczególnie dzieci, z wyłączeniem przypadków, w których obecność innych osób jest konieczna do załatwienia określonej sprawy. Zalecamy dokonywanie płatności poprzez bankowość elektroniczną lub kartami płatniczymi (usługa dostępna w urzędzie po zgłoszeniu przy zlecaniu płatności).

Numer konta ogólnego, na które należy kierować wpłaty: 50 8539 0001 0000 0004 2006 0010
Bank Spółdzielczy w Grabowie

Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i zastosowanie się do powyższej prośby, ponieważ nasze odpowiedzialne zachowania mają pomóc chronić nas wszystkich przed groźną infekcją i zachorowaniem.

Wójt Gminy Daszyna