wersja testowa serwisu

Koszmar w Kaczorowie: Wybuch w domu zmiótł budynek z ziemi! Poszkodowana 81-letnia kobieta [Zdjęcia]

Koszmar w Kaczorowie: Wybuch w domu zmiótł budynek z ziemi! Poszkodowana 81-letnia kobieta [Zdjęcia]

Koszmar w Kaczorowie w gminie Nowy Kawęczyn - w wyniku wybuchu w domu jednorodzinnym jedna osoba została poszkodowana. W tej chwili pewnym jest, że ofiara to 81-letnia kobieta. Nieruchomość uległa całkowitemu zawaleniu.

Służby do Nowego Kawęczyna zostały zadysponowane w czwartek, 28 października o godzinie 8.31. W tej chwili na miejscu zdarzenia pracują jednostki z Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach, a także jednostki OSP z całego powiatu skierniewickiego. Jak przekazał nam rzecznik prasowy KMP PSP w Skierniewicach do akcji zadysponowano także specjalistyczne jednostki poszukiwawczo - ratownicze z komendy w Łodzi i OSP Jędrzejów. 

- W tej chwili zajmiemy się przeczesywaniem gruzowiska, choć szczęśliwie poszkodowana kobieta w momencie naszego przyjazdu  była przytomna i przekazała nam, że w zawalonym budynku była tylko ona - przekazuje nam Bartłomiej Wójcik, oficer prasowy skierniewickiej straży pożarnej.

81-latka została przekazana pod opiekę zespołu ratownictwa medyczne i zostanie najprawdopodobniej przetransportowana do szpitala w Skierniewicach.

Na miejscu katastrofy poza strażakami pracuje także policja. Do Kaczorowa przyjechał także wójt gminy Nowy Kawęcznyn.

Wstępnie, ale jest to bardzo ostrożna kwalifikacja przyczyną zdarzenia miał być wybuch butli z gazem.

NAJNOWSZE FAKTY W SPRAWIE WYBUCHU W DOMU ZNAJDZIECIE PAŃSTWO >>> W TYM ARTYKLUE

Zobacz zdjęcia: