wersja testowa serwisu
  • EKO-GAZ Łęczyca
  • BHP Łęczyca

Koszmarny wypadek na krajowej "91" pod Łęczycą. Nie żyje mężczyzna, droga całkowicie zablokowana

Koszmarny wypadek na krajowej "91" pod Łęczycą. Nie żyje mężczyzna, droga całkowicie zablokowana

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj (19 czerwca) na drodze krajowej nr 91 w powiecie łęczyckim. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe.

W piątek, 19 czerwca około 7:30 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku na drodze krajowej nr 91. Na wysokości miejscowości Borki (gm. Łęczyca) zderzyły się dwa pojazdy - samochód osobowy marki Renault Laguna oraz ciężarowy marki Volvo.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła jedna osoba - 58-letni mieszkaniec powiatu łęczyckiego. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe, w tym trzy zastępy JRG Łęczyca, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego i trzy patrole policji.

Bardzo wstępne ustalenia policji wskazują na to, że kierujący samochodem osobowym 58-latek, jadąc w kierunku Łęczycy, prawdopodobnie zasłabł, jego auto zjechało na przeciwległy pas i uderzyło w Volvo. 

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać przynajmniej 2 godziny.

Aktualizacja: 

Tragedia na drodze. Osobówka uderzyła w auto ciężarowe. Nie żyje kierowca

Policjanci z komendy powiatowej w Łęczycy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w miejscowości Borki na drodze krajowej nr 91. W wyniku zderzenia Renault z ciężarowym Volvo zginał 58 – letni kierowca osobówki,...
Zobacz zdjęcia: