wersja testowa serwisu

Kraksa na drodze Piątek - Kutno. Zderzyły się dwa auta, jedna osoba trafiła do szpitala

Kraksa na drodze Piątek - Kutno. Zderzyły się dwa auta, jedna osoba trafiła do szpitala
fot. ilustracyjne

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj (5 maja) na drodze wojewódzkiej nr 702 w miejscowości Piekary (gm. Piątek). W wyniku zdarzenia jedna osoba potrzebowała pomocy medycznej.

Wszystkie służby ratunkowe pojawiły się przed godziną 8:00 w Piekarach, gdzie zderzyły się dwa samochody. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, prawdopodobnie przez niezachowanie odpowiedniej odległości od poprzedzającego auta, kierująca Fordem Mondeo, 29-letnia kobieta z powiatu łęczyckiego doprowadziła do najechania na tył pojazdu marki Opel Movano, za kierownicą którego siedział 41-latek z powiatu zgierskiego.

W wyniku zdarzenia na czas trwania działań zablokowany był pas drogi w kierunku Kutna, a ruch odbywał się wahadłowo. W wyniku zdarzenia poszkodowana została kobieta jadąca Fordem, którą Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala.

Kierowcy byli trzeźwi, oprócz nich w pojazdach nie podróżowały inne osoby. Na miejscu, oprócz policji i ZRM, pracowały także zastępy z JRG Łęczyca i OSP Piątek.