wersja testowa serwisu

Łęczyca przygotowuje się do Finału WOŚP. Ruszyły aukcje i licytacje

529-jyNJnZh50zpAMevF

​Poznaliśmy plany łęczyckiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na dzień jubileuszowego finału. Jak będzie wyglądał ten dzień?

Sztab WOŚP zarejestrowany przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy swoją siedzibę będzie miał w Ratuszu Miejskim. Jak udało nam się dowiedzieć, na ulicach naszego miasta będziemy mogli spotkać 54 wolontariuszy, zbierających pieniądze do puszek. Zbiórkę w ramach WOŚP można wesprzeć także poprzez wrzucenie pieniędzy do "Sztabowych Puszek Stacjonarnych", które znajdują się w ośmiu lokalizacjach.

- Od dnia dzisiejszego ruszają aukcje/licytacje na Allegro dla WOŚP. Światełko do nieba jest planowane, szczegóły są ustalane - poinformowała ELE24 Małgorzata Karlikowska-Antosiak z Wydziału Promocji, Kultury i Sportu UM w Łęczycy. - Koncerty, występy w związku z obostrzeniami nie są zaplanowane.

Nieodłącznym elementem finału są licytacje, które - jak informuje Urząd Miejski w Łęczycy - w tradycyjnej formie, ze względu na sytuację pandemiczną, nie mogą zostać przeprowadzone. Alternatywą są internetowe aukcje gadżetów związanych z WOŚP. Więcej informacji na temat aukcji można znaleźć w TYM MIEJSCU.

Sztabowe Puszki Stacjonarne:
- Sklep STYLÓWKA XXL na ul. Kaliskiej,
- Przedszkole Nr 1 w Łęczycy,
- Naprawia Obuwia Jakub Kucharski na ul. Belwederskiej,
- Przedszkole Nr 2 w Łęczycy,
- Urząd Miejski w Łęczycy,
- GS Pabianice oddział Góra Św. Małgorzaty 29,
- PHU ZUZANNA przy ul. Ozorkowskiej,
- Sklep Odido przy ul. Ozorkowskie Przedmieście.