wersja testowa serwisu
  • Restauracja
  • AllePaznokcie - maseczki - ELE24
  • BHP Łęczyca

Łęczyckie "Zwierzoluby" pomagają czworonogom ze Schroniska w Radysach

110245986_713387059222061_8988220217778708338_n
fot. "Zwierzoluby" Łęczyca

W ostatnim czasie informowaliśmy o zbiórce potrzebnych rzeczy dla zwierząt ze Schroniska w Radysach, którą zorganizowała łęczycka Grupa "Zwierzoluby". Dostawa dotarła już do czworonogów.

Koce, materace, miski, smycze, suche i mokre kramy, leki, witaminy, obroże, linki treningowe - między innymi akie dary udało się zebrać podczas zbiórki organizowanej przez Grupę "Zwierzoluby" Łęczyca. W minionym tygodniu wolontariusze przekazali dary do Fundacji Judytowo Azyl dla niepełnosprawnych psów i szczeniąt w Woli Wodzyńskiej. pod Warszawą, gdzie znajduje się większość zwierząt odebranych ze Schroniska w Radysach.

Wolontariusze Grupy "Zwierzoluby" Łęczyca serdecznie dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce na rzecz psów ze Schroniska w Radysach za okazane serce. W szczególności dziękujemy proboszczowi S. Sobierajskiemu z Kościoła Św. Andrzeja za zaangażowania Parafian w celu zbierania darów, Towarzystwu Przyjaciół Dzieci w Łęczycy za użyczenie lokalu miejsca zbiórki, sklepowi zoologicznemu "Tosia", salonowi psiej urody, sklepowi Zoo, Stowarzyszeniu Motocyklistów w Łęczycy. 

Zobacz zdjęcia: