wersja testowa serwisu

Liderka MMKT Łęczyca z kolejnymi tenisowymi sukcesami

Zrzut-ekranu-2021-11-23-o-08.01.29
fot. MMKT Łęczyca

Listopad to kolejny miesiąc z turniejami pod dachem czterokortowej hali tenisowej MOSiR Pabianice, w której tradycyjnie już liderka MMKT Łęczyca, Nadia Jasińska – uczennica VII C, SP – 4, zajmuje czołowe, punktowane miejsca, zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej. 

W poprzednim tygodniu startowała w ogólnopolskiej imprezie do lat 14, czyli młodzicy, zajmując ostatecznie trzecie miejsce w singlu oraz, wspólnie z koleżanką z Warszawy, wygrywając debla, a tym samym powiększając swój ranking PZT U-14 o kolejne zdobycze punktowe.

Natomiast w ostatni weekend Nadia Jasińska zagrała w swojej kategorii wiekowej U-12, odnosząc bezapelacyjne dwa turniejowe triumfy, zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej. W rozgrywkach singlowych stoczyła w sumie 6 pojedynków, wygrywając wszystkie, a tracąc jedynie po drodze dwa gemy. Natomiast w deblu po trzech kolejnych zwycięstwach w drabince turniejowej, wspólnie ze swoją koleżanką z Łodzi Nelą Matysiak, mogły cieszyć się z końcowego triumfu. 

Reasumując, to kolejny bardzo udany tenisowy start w imprezie Polskiego Związku Tenisowego, zaliczanego do klasyfikacji rankingowej.