Liga Wojewódzka nie dla Górnika 1956 Łęczyca

pilka-nozna-pilkarz-trawa

Na pierwszej fazie baraże o awans do Ligi Wojewódzkiej zakończyli Trampkarze Górnika 1956 Łęczyca. Podopieczni Michała Sobczaka okazali się nieznacznie gorsi od Zawiszy Rzgów.

Pierwszy mecz napawał optymizmem, łęczycanie wygrali na wyjeździe 1:0 i byli w komfortowej sytuacji przed niedzielnym rewanżem.

- Mimo zimne aury, która nie sprzyjała grze, nasza drużyna w tym meczu zagrała bardzo dobrze. Zawodnicy potrafili wykonywać odpowiednio założenia taktyczne oraz być konsekwentnym i skupionym przez cały mecz, co przełożyło się na końcowy rezultat - mówią przedstawiciele drużyny.

Do rewanżu Górnik przystąpił osłabiony kilkoma zawodnikami. Mimo ambitnej walki, tym razem nie udało się osiągnąć korzystnego wyniku. Zawisza wygrał w Łęczycy 3:1, dzięki czemu wyeliminował naszą drużynę z walki o awans.

- Przed naszą drużyną krótka przerwa, a potem wracamy do pracy, która będzie nas przygotowywać do kolejnej rundy. Drużyna w tym roku kalendarzowym kolejny raz pokazała się z bardzo dobrej strony, za co wielkie brawa dla wszystkich zawodników - dodali przedstawiciele Górnika.

Wyniki:

I mecz: Zawisza Rzgów - Górnik 1956 Łęczyca 0:1
Tyszkiewicz Miłosz

Górnik: Olaf Szwęcki, Igor Marczak, Miłosz Tyszkiewicz, Filip Karolak, Dawid Hajdorowicz, Bartosz Petrykowski, Igor Browarski, Kuba Krajewski, Mikołaj Jesionowski, Michał Topiński, Igor Tomalak
na zmiany: Adam Łuczko, Mateusz Adryańczyk, Emil Stelmaszewski, Filip Piotrowski

II mecz: Górnik 1956 Łęczyca - Zawisza Rzgów 1:3
Gol dla Górnika: Browarski Igor

Górnik: Olaf Szwęcki, Julia Malinowska, Miłosz Tyszkiewicz, Filip Karolak, Dawid Hajdorowicz, Bartosz Petrykowski, Igor Browarski, Kuba Krajewski, Mikołaj Jesionowski, Michał Topiński, Emil Piotrowski
na zmiany: Adam Łuczko, Mateusz Adryańczyk, Emil Stelmaszewski, Zuzanna Chilarska