wersja testowa serwisu

Lotnik Łęczyca pewny utrzymania w II Lidze Siatkówki Mężczyzn!

Lotnik Łęczyca pewny utrzymania w II Lidze Siatkówki Mężczyzn!

Poznaliśmy już wszystkie rozstrzygnięcia w fazie zasadniczej II Ligi Siatkówki Mężczyzn (grupa III). Wiemy już, że MMKS Lotnik Łęczyca zapewnił sobie bezpośrednie utrzymanie w rozgrywkach!

Mnóstwo emocji przyniosła osiemnasta kolejka II Ligi Siatkówki Mężczyzn (grupa III). Ostatnia seria spotkań zadecydowała o kilku ważnych rozstrzygnięciach. Najważniejszą wiadomością dla łęczyckich kibiców siatkówki jest fakt, że MMKS Lotnik Łęczyca zajął szóste miejsce w tabeli i w przyszłym sezonie ponownie zagra na siatkarskim szczeblu centralnym w Polsce.

Stało się tak dzięki dzisiejszej porażce Kasztelana Rozprza z WKS-em Wieluń. Co ciekawe, spotkanie to decydowało zarówno o tym, kto wywalczy bezpośrednie utrzymanie w lidze, jak i o tym, kto awansuje do fazy play off.

Zawodnicy z Rozprzy, mimo ambitnej walki, o czym świadczyć może wynik czwartego seta, w którym padł wynik 34:32, musieli uznać wyższość wyżej notowanego rywala i w końcowym rozrachunku przegrali z WKS-em 3:1. Drużyna z Wielunia, dzięki wygranej uplasowała się na trzecim miejscu, dającym udział w play offach.

Tabela:Wpisz tutaj treść nagłówka