wersja testowa serwisu

Lotnik Łęczyca przegrał w Grodzisku Mazowieckim

Lotnik Łęczyca gra w Grodzisku Mazowieckim. Oglądaj na żywo

Bez punktów do Łęczycy wracają zawodnicy Lotnika. Podopieczni Piotra Janiaka przegrali w Grodzisku Mazowieckim z miejscową Spartą 3:0.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla łęczycan, którzy prowadzili 2:0. Niestety później w Lotnikom przytrafiło się kilka błędów w ataku, ponadto gospodarze straszyli piekielnie mocną zagrywką, co spowodowało, że Sparta prowadziła już 11:5. Przewaga ta rosła z każdą kolejną akcją i ostatecznie zespół z Łęczycy przegrał 25:12.

Drugi set rozpoczął się bardzo podobnie do pierwszego. Lotnik prowadził już 3:0, żeby za chwilę przegrywać 3:4. Przez chwilę łęczycanie jeszcze utrzymywali kontakt z rywalem, jednak ponownie gospodarze postraszyli zagrywką i wyszli na prowadzenie 10:5. Podopieczni Piotra Janiaka nie poddawali się, czego efektem było odrobienie trzech punktów. Gdy wydawało się, że nasza drużyna powalczy do samego końca o korzystny wynik, Sparta wróciła na swoje tory i zbudowała sobie dziewięciopunktową przewagę. Ostatecznie gospodarze wygrali do 17.

Kolejna partia była już dużo bardziej wyrównana. Lotnik cały czas miał kontakt z przeciwnikiem i ambitnie walczył o kolejne punkty. Niestety, w końcówce więcej zimnej krwi zachowali gospodarze, którzy tym samym wygrali cały mecz 3:0.

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MMKS Lotnik Łęczyca 3:0 (25:12, 25:17, 25:21)

Zapis transmisji na żywo: