wersja testowa serwisu

Lotnik Łęczyca rozpoczyna ligowe zmagania. Już dzisiaj pierwszy mecz!

Lotnik Łęczyca rozpoczyna ligowe zmagania. Już dzisiaj pierwszy mecz!

Zawodnicy Lotnika Łęczyca rozpoczynają walkę w nowym sezonie II Ligi Siatkówki Mężczyzn. Już dzisiaj podopieczni Piotra Janiak zmierzą się na wyjeździe z MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

W czwartek, 30 września odbył się ostatni trening Lotnika Łęczyca przed inauguracją sezonu. Trener łęczycan jest zadowolony z okresu przygotowawczego, jednak jak podkreśla, weryfikacja przyjdzie w meczu o ligowe punkty. A tegoroczne rozgrywki mają stać na wyższym poziomie, niż w ubiegłym roku. Przed sezonem doszło do reorganizacji rozgrywek II Ligi Siatkówki, przez co podopiecznych Piotra Janiak czekać będzie więcej meczów i dalszych wyjazdów.

- Po analizach wideo najbliższego przeciwnika, ale i innych zespołów widać, że są to zespoły, które potrafią naprawdę dobrze grać w siatkówkę i będzie się trzeba mocno sprężyć, żeby zdobyć punkty - mówił przed kamerą ELE24 Piotr Janiak.

Pierwszym rywalem Lotnika Łęczyca będzie MOS Wola Tramwaje Warszawskie, a spotkanie zostanie rozegrane już dzisiaj (1 października). O tym rywalu, ale także o przygotowaniach opowiedzieli Prezes Robert Łukasiewicz, trener Piotr Janiak oraz kapitan Lotnika, Adrian Bartczak. Szczegóły w poniższym materiale filmowym:

Zobacz zdjęcia: