wersja testowa serwisu

Magic Łęczyca uroczyście zakończył miniony sezon piłkarski. Nagrodzono zawodników, partnerów i sponsorów

Magic Łęczyca uroczyście zakończył miniony sezon piłkarski. Nagrodzono zawodników, partnerów i sponsorów

W Kinie Górnik w Łęczycy odbyło się uroczyste zakończenie sezonu piłkarskiego 2020/21 w wykonaniu zawodników Magic Football Academy.

Na spotkanie zaproszono zarówno zawodników i trenerów, jak osoby, bez których końcowy sukces całej akademii nie byłby możliwy. Zawodnicy trzech kategorii wiekowych zostali uhonorowani medalami. Nie zabrakło wyróżnień dla najbardziej zaangażowanych w życie klubu, rodziców a także dla sponsorów, w tym władz miasta.

- Od samego początku z wielką ciekawością i zainteresowaniem kibicowaliśmy tej ekipie. (...) Daliście Państwo wiarę, że można stworzyć stowarzyszenie. które będzie pracowało po to, żeby piłka nożna rozwijała się w naszym mieście - powiedział podczas uroczystości Wojciech Czaplij, Zastępca Burmistrza Łęczycy. - Deklaruję Państwu, że Urząd Miejski w Łęczycy na pewno nie będzie szczędził wsparcia dla stowarzyszenia, które potrafi w tej sposób działać.

Przedstawiciele Magic Łęczyca mają nadzieję, że wzorem wysp brytyjskich, takie gale na zakończenie sezonu wpiszą się na stałe w tradycję łęczyckiej akademii.

- Sezon, mimo pandemii, był owocny. Wiele naszych drużyn wzięło udział w fantastycznych turniejach w całej Polsce - mówi Seweryn Kowalczewski. - Mamy duże grono partnerów i sponsorów, którzy bardzo chętnie pomagają tym dzieciakom. Jesteśmy im bardzo wdzięczni, więc te dzisiejsze podziękowania to była rzecz naturalna.

Aktualnie Magic Football Academy Łęczyca posiada cztery drużyny (rocznik 2011, 2012, 2013 i 2014), które w nadchodzącym sezonie będą występować w rozgrywkach Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. W ich skład wchodzi osiemdziesięciu pięciu zawodników i sześciu trenerów.

Zobacz materiał filmowy z zakończenia, a pod nim zdjęcia: 
Zobacz zdjęcia: