Magiczny wieczór w Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy. Za nami "Kolędowanie z Jedynką"

koledowanie-4_20240121-090319_1
fot. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łęczycy

Szkolna społeczność łęczyckiej „Jedynki" znalazła przepis na wspaniały magiczny, zimowy wieczór! Okazuje się, że najlepiej jest spędzić go wspólnie w murach szkoły na… „Kolędowaniu z Jedynką". W gronie rodziców, dziadków, uczniów oraz pracowników szkoły spotkano się, aby razem kolędować.

Wszystkich gości ciepło i serdecznie powitały Dyrektor Wanda Lepczak oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Patrycja Maga. Następnie na scenę wkroczyły uczennice klasy 7c, które swoim tanecznym występem zachwyciły publiczność. Po oficjalnym otwarciu „Kolędowania z Jedynką" przyszedł czas na noworoczne życzenia od poszczególnych klas oraz ich wychowawców, a także występy laureatów konkursu: „Hej kolęda, kolęda!". 

- Okazało się, że nasza szkoła jest kuźnią muzycznych talentów. Oprócz tradycyjnych, dobrze znanych utworów wysłuchano również kilku mniej znanych. Wszystkie wykonania nagrodzono gromkimi brawami - mówią przedstawiciele "Jedynki". - Po ubiegłorocznym sukcesie „Wieczoru z Jedynką" postanowiono zorganizować jego drugą edycję. Z inicjatywą wyszli rodzice, bez których nasza szkoła nie mogłaby istnieć. To oni przygotowali poczęstunek, loterię fantową oraz czuwali nad powodzeniem przedsięwzięcia. Dzięki nim atmosfera była niepowtarzalna a uśmiechy szczere.

Młodych artystów do występu na scenie przygotowały panie: Agnieszka Pawłowska oraz Justyna Domańska. W rolach konferansjerów wystąpili: Sandra Nawerska oraz Jakub Przepióra.

Zobacz zdjęcia: