Marcin Daniec ponownie wystąpi w Kutnie. Trwa sprzedaż biletów

MARCIN_DANIEC_HEAD

Jeden z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu powraca na deski Kutnowskiego Domu Kultury! Już wkrótce Marcin Daniec – One Man Show!

Zapraszamy na spotkanie z jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Marcin Daniec od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu. Daniec jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy", „Marzenia Marcina Dańca", Euro Show" – gromadzącymi przez telewizorami rekordową publiczność. Wyrazem sympatii publiczności dla Marcina Dańca są liczne nagrody. Marcin Daniec głosami czytelników „Tele-Tygodnia" został uznany „Satyrykiem Wszechczasów". Nic dziwnego, że Marcin Daniec przez cały rok odwiedza sale koncertowe w kraju i za granicą.

Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia (czwartek) o godz. 19:00 w Kutnowskim Domu Kultury. Bilety w cenie 90 zł w kasie KDK lub ONLINE.