wersja testowa serwisu
  • BHP Łęczyca
  • AllePaznokcie - maseczki - ELE24
  • Restauracja

Marcin Stanisławski poprowadzi futsalową drużynę Widzewa Łódź

Marcin Stanisławski poprowadzi futsalową drużynę Widzewa Łódź
fot. Franciszek Fidos

​Wczoraj Widzew Łódź poinformował o powołaniu do życia nowej sekcji. Po e-sporcie i amp futbolu przyszła kolej na futsal. Łodzianie przejmą licencję od drużyny Malwee.

Trenerem widzewskiej drużyny ma być dobrze znany w środowisku Marcin Stanisławski. Stanisławski to były reprezentant Polski, zawodnik Hurtapu Łęczyca czy Gatty Zduńska Wola. Jako szkoleniowiec w ostatnim czasie prowadził wspomnianą ekstraklasową Gattę.

Przy okazji ogłoszenia powstania nowej sekcji w strukturach Widzewa odbyła się konferencja prasowa, w której wziął udział także szkoleniowiec. "Sekcję tworzą ludzie z ogromną pasją. Ja jestem w tym sporcie od dwudziestu lat, zakochałem się w nim i to właśnie tutaj się odnalazłem. To jest dobra droga dla graczy, którzy uznali, że na trawie nie osiągną już niczego szczególnego, a chcieliby sprawdzić się w futsalu. Tak jak mówiłem, potrzebujemy czasu, ale nie zapominamy o tym, gdzie jesteśmy. Będziemy ciężko pracować na swoją opinię. Ja zrobię wszystko, żeby futsal dobrze się kojarzył kibicom"- powiedział Stanisławski.

Pierwszy mecz łodzianie rozegrają już niebawem, bowiem w weekend 19-20 września. Rywalem będzie zespól KS Gniezno.