wersja testowa serwisu

Mężczyzna umawiał się na seks z 12-latką. Został zatrzymany dzięki "Łowcom pedofilów"

Mężczyzna umawiał się na seks z 12-latką. Został zatrzymany dzięki "Łowcom pedofilów"

W niedzielę, 25 kwietnia na terenie Brużyczki Malej (gm. Aleksandrów Łódzki) doszło do zatrzymania pedofila, który umawiał się z 12-letnią dziewczynką. 25-latka zatrzymali przedstawiciele Elusive Child Protection Unit Poland.

Członkowie polskiej filii angielskiej grupy łowców pedofili pojawili się wczoraj (25 kwietnia) w miejscowości Brużyczka Mała w gminie Aleksandrów Łódzki. To właśnie tutaj doszło do zatrzymania 25-letniego Mariusza, który od pewnego czasu rozmawiał w sieci z 12-latką.

- Umawiał się z prawdziwym 12-letnim dzieckiem na sex. Proponował zakup bielizny. ECPU przejęło rozmowę po kontakcie z rodzicami dziewczynki - czytamy w krótkim komunikacie na stronie Elusive Child Protection Unit Poland.

Cała akcja została sfilmowana i transmitowana na żywo na profilach „łowców pedofili". Zatrzymany 25-latek w rozmowie z ECPI kilkukrotnie powtarzał, że nie ma nic na swoje usprawiedliwienie. Podczas nagrania przeczytał także część wiadomości, które do niej wysyłał. Okazało się także, że w przeszłości był karany za posiadanie zdjęć innej, nagiej dziewczynki.

Mężczyzna został przekazany zgierskiej policji, której Elusive Child Protection Unit Poland dziękuje za współpracę i pomoc przy realizacji. Film z zatrzymania mężczyzny można zobaczyć poniżej: