wersja testowa serwisu

Młodzi zawodnicy Magic Football Academy Łęczyca rywalizowali w Konstantynowie Łódzkim

Młodzi zawodnicy Magic Fottball Academy Łęczyca rywalizowali w Konstantynowie Łódzkim
fot. Magic Footnball Academy Łęczyca

Drużyna Magic Łęczyca z rocznika 2014/15, na zaproszenie Konstantynowskiej Akademii Sportu wzięli udział w turnieju "Akademia Cup".

Turniej był prowadzony bez klasyfikacji końcowej, a każda z drużyn była zwycięzcą i otrzymała swój puchar za pierwsze miejsce.

- Przede wszystkim cieszymy się z tego że mogliśmy zagrać - mówi trener Tomasz Czajkowski. - W tych „covidowych" czasach to jest chyba najważniejsze, że drużyny mogły się spotkać i rywalizować. Jestem bardzo zadowolony z moich podopiecznych. Widać postęp, rozwój drużyny i każdego „Magicznego" zawodnika. Nasze treningi, praca i nauka gry w piłkę nożną nie idą na marne, co jest bardzo budujące i daje motywacje do jeszcze większego wysiłku.

Oprócz Magic Łęczyca w turnieju wzięły udział takie drużyny jak: KAS Konstantynów Łódzki, Włókniarz Pabianice, Warta Sieradz, Pogoń Zduńska Wola, Football Academy Łódź Zachód, UKS 35 Łódź.

Magic Łęczyca grał w składzie: Franio Dośpiał, Alanek Pabin, Benio Sobczak, Jaś Czajkowski, Igorek Kaźmierczak, Mateuszek Grodzki, Antoś Łuczak, Sebastianek Wojtczak.