wersja testowa serwisu

MMP: Hurtap Łęczyca przegrywa z Gwiazdą, ale awansował do fazy pucharowej

MMP: Hurtap Łęczyca przegrywa z Gwiazdą, ale awansował do fazy pucharowej

W swoim ostatnim meczu w fazie grupowej podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19 w Futsalu, Junior Hurtap Łęczyca przegrał z Gwiazdą Ruda Śląska. Na szczęście pomimo tego wyniku łęczycanie wywalczyli awans do fazy pucharowej.

Już przed spotkaniem, dzięki korzystnym rozstrzygnięciom w innych meczach, było wiadomo, że awans do kolejnego etapu wywalczyli zawodnicy Gwiazdy Ruda Śląska i Hurtapu Łęczyca. Bezpośreni pojedynek tych zespołów zdecydować miał jedynie o tym, kto zajmie pierwsze miejsce w grupie.

Wynik meczu zmieniał się jak w kalejdoskopie. Najpierw prowadzili rywale, następnie Hurtap doprowadził do wyrównania i wyszedł na jednobramkowe prowadzenie. Końcówka spotkania należała jednak do Gwiazdy, której zawodnicy zdobyli dwa gole i w końcowym rozrachunku wygrali 4:3.

Jutro walka o medale. W meczu ćwierćfinałowym, który odbędzie się o godzinie 11:00, Junior Hurtap Łęczyca zmierzy się ze zwycięzcą grupy B - Constractem Lubawa.

Junior Hurtap Łęczyca - Gwiazda Ruda Śląska 3:4
Radecki Krystian, Jarczyński Dawid (2)

Hurtap: Mateusz Prochoń, Dawid Misiak, Grzegorz Kaźmierczak - Oskar Błoch, Jakub Frontczak, Kacper Góralczyk, Dawid Jarczyński, Kacper Jaworski, Krzysztof Pionko, Krystian Radecki, Mateusz Sobociński, Hubert Włodarczyk.

Trener: Andrzej Antos