wersja testowa serwisu

Mundurowi przypominali o bezpieczeństwie podczas wakacji

261-132213
fot. KPP w Łęczycy

Policjanci z łęczyckiej komendy odwiedzili uczestników imprezy plenerowej w Mazewie. Tam korzystając ze spotkania z mieszkańcami gminy Daszyna przypominali o bezpieczeństwie podczas wakacji. Poza edukacją na słuchaczy czekały odblaskowe prezenty.

Wraz z rozpoczęciem wakacji policjanci nie zapominają o bezpieczeństwie i korzystając z odbywających się imprez plenerowych odwiedzają ich uczestników. Tak było w niedzielę, 27 czerwca w Mazewie, gdzie mieszkańcy spotkali się na koncercie charytatywnym.

Mundurowi dla odwiedzających zorganizowali pokaz sprzętu policyjnego, który jest wykorzystywany do codziennej służby. Dużą atrakcją dla milusińskich była możliwość zwiedzenia radiowozu połączona z okazją przymierzenia elementów umundurowania policyjnego. Poza atrakcjami nie zabrakło lekcji na temat bezpieczeństwa w trakcie letniego wypoczynku nad wodą czy w domu. Poza edukacja na słuchaczy czekały odblaskowe upominki.

Spotkanie ze społeczeństwem było doskonałą okazją do omówienia działania program „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa" oraz aplikację „Moja Komenda".

źródło: KPP w Łęczycy

fot. KPP w Łęczycy