wersja testowa serwisu
  • BHP Łęczyca
  • Restauracja
  • AllePaznokcie - maseczki - ELE24

Niebezpieczny wypadek w Ambrożewie. Znamy wstępne ustalenia policjantów

Niebezpieczny wypadek w Ambrożewie. Znamy wstępne ustalenia policjantów

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia pojazdów na skrzyżowaniu w Ambrożewie. Osiem osób poszkodowanych w tym wypadku trafiło do szpitala. Na szczęście obrażenia, których doznali nie zagrażają ich życiu. Policja apeluje do wszystkich kierujących o rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia pojazdów.

Informację o tym zdarzeniu policjanci otrzymali 28 czerwca 2020 roku o godz. 18.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 35 – letnia mieszkanka Łodzi, kierując skodą, jadąc z kierunku Góry św. Małgorzaty z zamiarem jazdy na wprost, w kierunku m. Boczki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającej z prawej strony maździe, kierowanej przez 26 – letnią mieszkankę pow. łęczyckiego.

W wyniku zderzenia osiem osób zostało rannych w tym 10 – letnie dziecko. Na szczęście obrażenia, których doznali nie zagrażają ich życiu. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Policja apeluje i prosi wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności, dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i przestrzeganie przepisów prawa.

Źródło: KPP Łęczyca

Zobacz dwa filmy z miejsca zdarzenia: