wersja testowa serwisu

Niebezpieczny wypadek w miejscowości Leszcze. Cztery rozbite pojazdy, w tym trzy motocykle

Niebezpieczny wypadek w miejscowości Leszcze. Cztery rozbite pojazdy, w tym trzy motocykle
fot. KP PSP w Łęczycy

W środę, 31 marca o godz. 17:31 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu motocykla z samochodem osobowym oraz wywróceniu się dwóch innych jednośladów w miejscowości Leszcze (gm. Łęczyca).

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej, kierujący działaniem ratowniczym stwierdził, że kierujący motocyklem najechał na tył samochodu osobowego.

- W wyniku zdarzenia doszło również do przewrócenia się dwóch innych motocykli. Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu znajdowały się pod opieką załogi karetki pogotowia. Jeden z motocyklistów, z podejrzeniem złamania ręki, został przewieziony do szpitala w Łęczycy - informują strażacy w swoim oficjalnym komunikacie.

Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, kierowaniu ruchem drogowym oraz posprzątaniu drogi z pozostałości po zderzeniu.

W działaniach ratowniczych trwających niespełna dwie godziny udział brały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Łęczycy.

źródło: KP PSP w Łęczycy