wersja testowa serwisu

Nowe miejsca pracy w Łodzi. Krajowa Administracja Skarbowa poszukuje funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej

7686

Krajowa Administracja Skarbowa poszukuje osób niekaranych, z wykształceniem co najmniej średnim, w tym również średnim branżowym. Kandydaci na funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej powinni mieć także polskie obywatelstwo, cieszyć się nieposzlakowaną opinią i dobrym stanem zdrowia.

Chętni do służby w KAS muszą przejść postępowanie kwalifikacyjne, w tym test sprawności fizycznej.

Z czym wiąże się służba w KAS?

- Oferujemy ciekawą pracę, ale na pewno nie jest to praca za biurkiem. Służba w KAS to stabilne, ale i pełne wyzwań zajęcie. Funkcjonariusze Wydziału Realizacji, do którego prowadzony jest nabór, zwalczają przestępczość i ścigają sprawców przestępstw i wykroczeń - informuje KAS. - Prowadzą kontrole celno-skarbowe i wykonują czynności procesowe. Zabezpieczają ślady i dowody przestępstw oraz wykroczeń. Zatrzymują i przeszukują osoby oraz pojazdy, zabezpieczają towary, kontrolują przewóz drogowy, przeszukują pomieszczenia i wykonują konwoje.

W trakcie służby korzystają z technik kryminalistycznych i nowoczesnego sprzętu do kontroli, jak wideoendoskopy czy mobilne biura.

Funkcjonariusze celno-skarbowi pełnią służbę w uzbrojeniu i wykorzystują środki przymusu bezpośredniego. Stale podnoszą swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Funkcjonariusze KAS są objęci zaopatrzeniowym systemem emerytalnym służb mundurowych i mogą przejść na emeryturę mundurową po 25 latach służby.

Szukasz ciekawej pracy w dynamicznym otoczeniu? Nie boisz się nowych wyzwań? Sprawdź, czy masz szansę na mundur funkcjonariusza Służby Celno- Skarbowej.


Więcej informacji pod linkiem.

źródło: KAS