wersja testowa serwisu

Nowe zasady przyjmowania interesantów w Urzędzie Miejskim

urzad-miejski-w-leczycy

W obliczu obowiązujących obostrzeń, istnieje możliwość bezpośredniej obsługi interesantów w Urzędzie Miejskim w Łęczycy, jednakże pod pewnymi kryteriami. Zasady te określa Zarządzenie 120.48.2021 Burmistrza Miasta Łęczyca z dnia 22 marca 2021 roku. Celem zminimalizowania skutków zagrożenia epidemiologicznego zmienił się również czas i zasady pracy.

Bezpośrednia wizyta w Urzędzie Miejskim w Łęczycy możliwa jest tylko po telefonicznym umówieniu się z pracownikiem merytorycznym. Przed wejściem do Urzędu interesanci powinni zdezynfekować ręce, a podczas wizyty realizować obowiązek zakrywania ust i nosa.

Składanie podań i dokumentów realizowane jest poprzez wrzucenie ich do skrzynki podawczej znajdującej się przy wejściu głównym do Urzędu Miejskiego.

Wydziały Urzędu Miejskiego w Łęczycy obsługują również interesantów telefonicznie i za pośrednictwem skrzynki ePUAP oraz poczty elektronicznej.

Bezpośrednia obsługa interesantów, z uwzględnieniem powyższych zasad, odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 14:00. Po godzinie 14:00 prosimy dzwonić na numer 24 721 03 00.

Straż Miejska pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 18:00.

źródło: UM Łęczyca