wersja testowa serwisu

Ósmoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łęczycy uroczyście zakończyli rok szkolny

8
fot. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łęczycy

Piękne, słoneczne popołudnie 23 czerwca 2021 r. na zawsze zapisze się w pamięci ósmoklasistów z SP1 w Łęczycy. To właśnie wtedy uroczyście pożegnali rok szkolny 2020/2021 i tym samym ukończyli szkołę. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyło naszej społeczności wielu znamienitych gości.

Oficjalną część imprezy rozpoczęło wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu państwowego. W tej części głos zabrali również: dyrektor szkoły – Wanda Lepczak, Burmistrz Miasta Łęczyca – Paweł Kulesza, przewodnicząca Rady Rodziców Magdalena Jagiełło, wychowawczyni klasy ósmej – Agnieszka Łukomska-Szmaja oraz uczennice: Kamila Gajewicz i Julia Głodek. Zanim rozpoczęła się ceremonia wręczenia nagród i dyplomów Wanda Lepczak w imieniu społeczności Jedynki pożegnała odchodzące na emeryturę Sławomirę Szlaską i Elżbietę Szymańską.

Zwieńczeniem środowej imprezy był znakomity, humorystyczny pokaz taneczno-wokalny przedstawicieli wszystkich klas opuszczających naszą szkołę. Wszystko, co zobaczyliśmy i przeżyliśmy w ten piękny czerwcowy wieczór sprawiło, że na zawsze pozostanie on w pamięci absolwentów i ich rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości.

źródło: Szkoła Podstawowa nr 1 w Łęczycy