wersja testowa serwisu

Ozorków: Fatalny stan dachu na budynku rehabilitacyjnym Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę. Trwa zbiórka pieniędzy na remont

Zrzut-ekranu-2021-08-17-o-10.41.43

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki w Ozorkowie prosi o pomoc w wyremontowaniu dachu budynku rehabilitacyjnego.

- Pomóż wyremontować dach naszego budynku, w którym przeprowadzana jest rehabilitacja dla osób z niepełnosprawnościami - apelują przedstawiciele Stowarzyszenia. - Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki jest organizacją działającą od 30 lat z siedzibą w Ozorkowie. Działania obejmują zarówno zasięg lokalny, regionalny jak i międzynarodowy. Organizacja posiada status OPP (Organizacji Pożytku Publicznego). Pomaga osobom z niepełnosprawnościami.

- Przeciekająca woda po kablach elektrycznych nie pozwala na przebywanie w takim pomieszczeniu, nie mówiącym o tym, żeby ktoś przez przypadek pomylił się i chciał zapalić światło – tragedia gotowa – mówi Prezes Oddziału Łódzkiego Halina Chojnacka.

Każdy, kto chce wesprzeć zbiórkę pieniędzy może to zrobić na kilka sposobów. Pierwszym jest wpłata na konto zbiórki w TYM MIEJSCU. Kolejnym jest udział w licytacjach pięknych przedmiotów, które odbywają się TUTAJ.